bluPROJEKT

architect-1Biuro architektoniczne rozpoczęło działalność w 2010 roku, jako samodzielna firma wyodrębniona z Pracowni Architektonicznej Armeda s.c. działającej od roku 1993.

Jako szef firmy i główny projektant posiadam ponad 20-letnie, bogate doświadczenie zebrane podczas  pracy zawodowej na stanowisku głównego projektanta oraz managera w firmach projektowych i budowlanych. W trakcie 8-letniej pracy na stanowisku architekta miejskiego miasta Mysłowice oraz szefa wydziału planowania i rozwoju miasta zdobyłem dodatkową wiedzę i umiejętności w branży gospodarki przestrzennej oraz komunikacyjnej koordynując prace planistyczne, rewitalizacyjne oraz zadania związane z rozwojem kluczowej infrastruktury drogowej miasta.

Wiedza zdobyta na studiach dziennych na Wydziale architektury i urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz poszerzone wykształcenie podyplomowe na Wydziale planowania przestrzennego w katowickiej Wyższej Szkole Technicznej w połączeniu z praktyką projektową uzupełnioną znajomością zagadnień prawnych i obowiązujących procedur urzędowych z dziedziny architektury, budownictwa oraz urbanistyki pozwala na świadczenie dla Państwa usług projektowych na najwyższym poziomie.

Wyselekcjonowany, doborowy zespół specjalistów, zarówno pracowników jak i podwykonawców tworzących naszą firmę zapewnia realizację wszelkich, nawet bardzo skomplikowanych projektów. Służymy Państwu rzetelną wiedzą, pomocą i doradztwem inwestycyjnym. Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych kompleksowych usług w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji od projektu do realizacji.

nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji
mgr inż. architekt Wojciech Stalmach – właściciel bluPROJEKT

Siedziba biura

MYSŁOWICE – MORGI
UL. SŁONECZNE WZGÓRZE 73
TEL. 606 219 551

architekt

Wojciech Stalmach

główny projektant / właściciel biura

koordynator biura

Sabina Skiba

projektant wnętrz

inżynierowie

Zespół geologów

specjaliści